Hakkımızda

Aegean Soul, 2001 yılında kurulmuş, sektöründe lider konumda olan Barbaros Yatchting’e bağlı çalışmaktadır. 18 yıldır, münferit müşterilerine hem direkt satış yaparak hem de ülkemizde ve dünyanın her kıtasında faaliyet gösteren birçok tur operatörü ile ortak organizasyonlar yaparak sektörde aktif turizm yapmaktadır. Başarımızı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe borçlu olduğumuz bilinci ile yeni sezonda çok farklı tur ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi ilke edindik ve sizin seyahat tercihlerinize göre özgün, konsept yepyeni turlar hazırladık.

Aegean Soul olarak bizler, genel turizm acentalarından farklı olarak, hem kültür ve tarih varlıkları, doğal çevre gezilerine önem vermekle birlikte hem de damak tadına önem veren misafirlerimizi de düşünerek gidilen yerlerin gurme lezzetleriyle de tanıştırmayı hedefliyoruz. Sizin için bu sadece bir seyahat olmanın ötesine geçsin bir deneyim olsun istiyoruz.

Yeni Rotalarımız arasında Ruanna Assigo’daki “Chimbri” mutfağı , Küba Turu, En Doğu Karadeniz Yaylaları Gurme Turu ve Zinfandel Bağlarında Biten Mavi Yolculuk, Tiflisten Batum’a Bağlar Dağlar Kuleler Gezisi, Gesi Bağları-Peri Bacları, Rumeli’nin İzinde ilgi gören programlarımızdan bazıları. Bu turlarımızı minimum 8 maksiimum 16 kişi ile sınırlıyoruz. Çalışan veya zamanı az olan konuklarımıza da Hafta sonu Lezzet Turlarımızdan Antakya Lezzet Turu, Gaziantep Halfeti ve Mardin-Hasankeyf turlarımızı yapmaya devam ediyoruz.

Ayrıca bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz ve önümüzdeki sezonda yapacağımız turlarla ilgili yakından takip edeceğiniz bloğumuzda sektörel deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyor olacağız. Seyahatlerinizden önce Blog sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Sağlıkla, mutlulukla, huzurla bol seyahat edebileceğiniz bir sezon geçirmenizi dileriz.


LİSANSLAR VE MALİ GÜVENCELER

Barbaros Yatçılık Şirketi, Yat İşletmeciliği Yeterlilik Sertifikası’nın yanı sıra elinde bulundurduğu Kira Lisansı sayesinde yabancı bayraklı yatları da işletme yetkisine sahiptir.

Barbaros Yatçılık, Turizm Bakanlığının denetimi altında faaliyet gösteren lisanslı bir firmadır.Şirket Unvanı : Barbaros Turizm Yatçılık İnş. İth. İhr. ve Tic. A.Ş.

Seyahat Acentesi Adı : Aegean Soul Travel & Yachting

A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi : 6832

Yat İşletme Belgesi : 160

Deniz Ticaret Odası (DTO) : 4197 / 7145

Ticaret Odası (TO) : 4197

Vergi Dairesi : BODRUM

Vergi Numarası : 1420609924

Adres : Neyzen Tevfik Cad. Saray Sokak No:4 48400 Bodrum, Türkiye

Telefon : +90 252 316 3919- 444 3 928 (YAT)

Elektronik İletişim Adresi : info@barbarosyachting.com

Yayın Sorumlusu : Seyhun ACAR

Yetkili Denetim Merci : Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği: +90 212 236 49 66

EKİP

Barbaros Yatçılık çalışanları gerek iş tecrübesi gerekse aldıkları mesleki eğitim açısından tam donanımlı olarak konuklarına hizmet vermektedirler. Amacımız, sizlere Türkiye ve Yunan Adaları’nda mümkün olan en iyi yat tatilini sunmak ve evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlamaktır. Sizleri en kısa zamanda misafirimiz olarak ağırlamayı umut ediyoruz.

Turlar