.

Riga Talin Turu

Riga Talin Turu

YENİ YILA GİRERKEN RİGA TALİN TURU

28 ARALIK 2018 - 01 OCAK 2019

ISTANBUL - TALLINN 28 ARALIK 2018
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde 12:30’da buluşuyoruz....

x

YENİ YILA GİRERKEN RİGA TALİN TURU

28 ARALIK 2018 - 01 OCAK 2019

ISTANBUL - TALLINN 28 ARALIK 2018
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde 12:30’da buluşuyoruz.

1.Gün: ISTANBUL - TALLINN 28 ARALIK 2018
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde 12:30’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK1423 sefer sayılı uçuşu ile 14:55’de Estonya’nın başkenti Tallinn’e uçuyoruz. Yerel saat ile 17:25’de Tallinn’e varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz. Bu masalsı şehir Tallinn en iyi korunmuş Ortaçağ şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Turumuzda UNESCO “Dünya Mirası” olarak korunma altında olan, şehrin karakteristik ve masalsı özelliklerini şehre veren tarihi yapıları ziyaret edeceğiz. Göreceğimiz yerler arasında Tall Herman Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi bulunmaktadır. Toompea Tepesinden şehrin en güzel manzarasına şahitlik edecek buradan St. Nicholas Kilisesi’ne geçeceğiz. Turumuz sonrasında otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Check-in işlemlerimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz, gecelememiz Tallinn’deki otelimizde.

2.Gün: TALLINN 29 ARALIK 2018
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Helsinki Turumuza katılabilir ve Finladiya’nın başkenti Helsinki’yi görme fırsatını da yakalabilirler. Dileyen misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan Viking Köyü Turu’na katılabilirler. Gecelememiz Tallinn’deki otelimizde.

Helsinki Turu | 100 Euro Kişi Başı
Cruise gemisi ile Tallinn’in karşı kıyısında yer alan Finlandiya’nın başkenti Helsinki’ye doğru yola çıkıyoruz. Tam gün olarak gerçekleştireceğimiz bu turumuza Helsinki şehir turumuz ile başlıyoruz. Helsinki Katedrali, Hükümet Sarayı, Belediye Binası, Market Meydanı, Uspenski Ortodoks Katedrali ve Havis Amanda Heykeli görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında şehri doyasıya keşfetmeniz için serbest zaman. Rehberimizin sizleri bildireceği saatte buluşuyor ve Cruise gemisi ile Talinn’e dönüyoruz. Varışımıza istinaden otel transferimizi gerçekleştiriyoruz.

Viking Köyü Turu | 50 Euro Kişi Başı
Viking yaşam tarzını yansıtan bu şirin restoranda ok ve balta atma gibi aktiviteleri deneyimleyecek ve akşam yemeğimizi keyifle yiyeceğiz. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.

3.Gün: TALLINN – RIGA 30 ARALIK 2018
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Letonya’nın başkenti Riga’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde Estonya’nın balıkçı kasabası olan Parnu’da mola vereceğiz. Estonya ve Letonya’nın yemyeşil ormanları içerisinde gerçekleşecek yolculuğumuzun arından Riga’ya varıyoruz. Riga’ya varışımıza istinaden gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda 1201 yılında kurulan bu şehri daha yakından tanıyacağız. Old Town, St.Peter’s Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehre harika bir sıcaklık katan süslü sokakları ve eşsiz mimarisini görme fırsatı yakalayacağız. Turumuz sonrasında Riga’daki otelimize yerleşiyoruz. Gecelememiz Riga’daki otelimizde. Yeni yılınız kutlu olsun!

4.Gün: RIGA 31 ARALIK 2018
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan Sigulda Turu’na katılabilirler. Öğleden sonra ise dileyen misafirlerimiz düzenlenecek olan Jurmala Turumuz’a da katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Riga’daki otelimizde. Yeni yıla Riga’da giriyoruz. Hoşgeldin 2018.

Sigulda Turu | 50 Euro Kişi Başı
Letonya’nın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen Sigulda, Riga’ya 51 km. uzaklıktadır. Turumuzda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kales, ve Müzesi’ni ziyaret edecek kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası’ndan bir kesitte hissedeceksiniz. Muhteşem doğası, yemyeşil ağaçları, ovaları ve Gauha Nehri ile sizleri kendine hayran bırakacak. Turumuz sonrasında Riga’daki otelimize dönüyoruz.

Jurmala Turu | 40 Euro Kişi Başı
Letonya’nın Baltık Denizi kıyısında yer alan Jurmala, bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleri ile Letonya’nın sayfiye bölgesidir. Tertemiz havası, çam kokuları ve dingin atmosferi ise yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon şehri olarak anılmaktadır. Hava kirliliğini önlemek amacı ile araba girişleri dahi bu şirin sahil kasabasında ücretlidir. Turumuzun ardından Riga’daki otelimize dönüyoruz.

5.Gün: RIGA - ISTANBUL 01 OCAK 2019
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında kişisel aktiviteleriniz için uçuş saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1776 sefer sayılı uçuşu ile 18:35’de İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 22:35’de İstanbul’a varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki SKYhub organizasyonumuzda görüşmek dileği ile.Uçuş Detayları
2 TK1423 L FR 28DEC ISTTLL 1455 1715
5 TK1776 V TU 01JAN RIXIST 1900 2255

Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

• Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-TLL/RIX-IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Havalimanı vergileri
• Belirtilen ve benzeri 4* otellerde 2 gece Tallinn, 2 gece Riga olmak üzere oda-kahvaltı konaklamalar
• Alan-Otel-Alan transferleri
• Tallin – Riga arası transfer
• Tallinn şehir turu
• Riga şehir turu
• Türkçe rehberlik hizmeti


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler;

• Yurtdışı çıkış harcı
• Seyahat sigortası
• Schengen vizesi (120 Euro)
• Ekstra turlar
• Kişisel harcamalar
• Tur programında belirtilmeyen tüm hizmetler

ŞEHİRLER

TALLINN & RIGA YILBAŞI ÖZEL TURU

Tur Fiyatı
2 & 3 Kişilik Odada
Kişi Başı

Single
Oda Farkı

0-2
Yaş

3-11
Yaş

Tallinn

4* Park Inn by Radison Central Tallinn vb.
https://www.parkinn.com/hotel-centraltallinn

599 €

170 €

170 €

549 €

Riga

4* Radison Blu Daugava Hotel vb.
https://www.radissonblu.com/en/hotel-riga?facilitatorId=CSOSEO&csref=org_gmb_sk_en_sn_ho_RIXZH

Turlar