.

Zinfandel Bağlarında Biten Mavi Yolculuk : 3 Gece / 4 Gün

Zinfandel Bağlarında Biten Mavi Yolculuk : 3 Gece / 4 Gün

ZİNFANDEL BAĞLARINDA BİTEN MAVİ YOCULUK
Deniz yemekleri gurme turu

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)
Süreç: 3 Gece – 4 Gün
Tur tarihleri: 23-26 Haziran
Tekneye Biniş: Bodrum Limanı
Biniş Saati: 15:30’dan itibaren
İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30 ...

x

ZİNFANDEL BAĞLARINDA BİTEN MAVİ YOCULUK
Deniz yemekleri gurme turu

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)
Süreç: 3 Gece – 4 Gün
Tur tarihleri: 23-26 Haziran
Tekneye Biniş: Bodrum Limanı
Biniş Saati: 15:30’dan itibaren
İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30

1. Gün: ORAK ADASI – ÇÖKERTME
Tekne hakkında temel bilgilerin verilmesinden sonra Orak Adası'na hareket edilir. Orak Adası'nın kristal mavisi sularında yüzme molası ve öğlen yemeğinden sonra akşam yemeği ve geceleme için şirin bir balıkçı köyü olan Çökertme'ye demir atılır. Hava koşulları elverişli ise yolda yelken seyri yapılabilir. Arzu eden misafirler sahilde oksijen dolu kısa bir yürüyüş yapabilirler.

2. Gün: YEDİ ADALAR – (KÜFRE / UZUN LİMAN) – İNGİLİZ LİMANI
Sabah kahvaltıdan önce, erken saatlerde Yedi Adalar'a doğru hareket edilir. Yedi Adalar'daki ilk durağımız Küfre Koyu ziyaret edildikten sonra Uzun Liman'a demir atılır. Daha sonra akşam yemeği ve geceleme için İngiliz Limanı’na (Değirmen Bükü) doğru hareket edilir. İngiliz Limanı, 2. Dünya Savaşında İngiliz savaş gemilerinin burada demirlemesinden dolayı bu isimle anılmaktadır. Bölge, yatların demirleyebilmesi için uygun ve korunaklı birçok irili ufaklı koydan oluşur.

3. Gün: LÖNGÖZ – TUZLA
Yüzerek güne başladığınız sabah saatlerinin ardından öğle yemeği için çam ormanlarıyla çevrili bir cennet köşesi olan Löngöz Koyu'na demir atılır. Orman içinde kısa bir yürüyüş yapabilir ve Ali Baba’nın yerinde dinlenebilirsiniz. Turkuaz sularında yüzebileceğiniz Tuzla Koyu’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme bu güzel koyda yapılır.

4. Gün: KARGILI – KİSEBÜKÜ (ALAKIŞLA BÜKÜ)BODRUM
Erken saatlerde Kargılı Koyu’na (Molla İbrahim Koyu) varılır, yüzme ve kahvaltının ardından tekneden ayrılınır. Sizleri bekleyen araçlarla Önce Vin Bodrum ziyareti yapılır, sonrasında Zinfandel Bağlarına gidilir, oradaki tadımlardan sonra turumuz son bulur.

Teknede alınacak 3 akşam yemeğinde şefimiz tarafından yemek eğitimleri verilecek ve yemek-şarap eşlemeleri yapılacaktır.
Sizler için seçilmiş özel şaraplar ikram edilecektir. Arzu ettiğiniz içecekleri getirebilirsiniz.
Kleopatra adasında müze girişi 20 TL fiyata dahil değildir.


Sevk ve İdare Sorumluluk Sınırları
Barbaros Yatçılık hava yolu ve katılımcı arasında aracı konumundadır. Uçuş emniyeti, teknik sebepler, yolcu güvenliği ve her türlü benzeri sebeplerden ötürü oluşabilecek gecikme, parkur değişikliği, uçuş iptali, uçuş tarih veya saat değişikliğinde, güvenlik sebeplerinden ve havayolu şirketlerinin uygulamalarından doğabilecek aksamalar ve olumsuzluklarda Barbaros Yatçılık sorumluluk kabul etmemektedir.

Barbaros Yatçılık iradesi dışında gelişebilecek havayolları uygulamaları, yerel yönetimlerce getirilen kısıtlamalar, mücbir sebepler olarak adlandırılan her türlü olumsuzluklar ve güvenlik sebeplerinden dolayı içerik ve taahhüt edilen hizmetler aynı kalmak şartıyla tur programının sevk ve idaresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yerel otoriteler, ülkeye giriş esnasında, katılımcının, her ne kadar geçerli pasaport ve geçerli vize sahibi olsa da, ülkeye girişine çeşitli sebeplerden dolayı izin vermeyebilir. Böyle bir olumsuz durum karşısında Barbaros Yatçılık sorumluluk kabul etmemektedir.
Barbaros Yatçılık tur programında taahhüt edilen hizmet elementlerinde kalite ölçeği/ kategorisi aynı kalmak şartıyla Barbaros Yatçılık iradesinin dışında oluşabilecek sebeplerden dolayı değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

Programda belirtildiği halde yerel otoriteler tarafından çeşitli sebeplerle gezilmesi, gidilmesi ve görülmesine izin verilmeyen gezi ve turların gerçekleşememesinden dolayı Barbaros Yatçılık sorumlu tutulamaz.

Turun satın alınması ile birlikte yukarıda belirtilen tüm maddeler aynen kabul edilmiş sayılır.

Ücret 1400 TL iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır.

Turlar