.

Kapadokya

Kapadokya

PERİ BACALARI- GESİ BAĞLARI
31 Aralık - 03 Ocak


3 GECE & 4 GÜN KONAKLAMALI YENİ YIL PROGRAMIMIZ
Ürgüp - Göreme - Avanos - Uçhisar - Kaymaklı – Kızıl Vadi-Winolus Bağları-Ağırnas-Erciyes

31 Aralık 2017 Pazar İzmir’den ve İstanbul’dan uçakla gelen grubumuz ile Kayseri Hava Limanı’nda bizleri bekleyen rehberimizin yönlendirmesi ile Kapadokya’daki Alfina Cave oteline hareket ediyoruz. Otele giriş / yerleşme işlemlerinden sonra Yılbaşı Yemeği için restorantta buluşma....

x

PERİ BACALARI- GESİ BAĞLARI
31 Aralık - 03 Ocak


3 GECE & 4 GÜN KONAKLAMALI YENİ YIL PROGRAMIMIZ
Ürgüp - Göreme - Avanos - Uçhisar - Kaymaklı – Kızıl Vadi-Winolus Bağları-Ağırnas-Erciyes

31 Aralık 2017 Pazar İzmir’den ve İstanbul’dan uçakla gelen grubumuz ile Kayseri Hava Limanı’nda bizleri bekleyen rehberimizin yönlendirmesi ile Kapadokya’daki Alfina Cave oteline hareket ediyoruz. Otele giriş / yerleşme işlemlerinden sonra Yılbaşı Yemeği için restorantta buluşma.

01 Ocak 2018 Pazartesi
Sabah kahvaltısından sonra bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinden KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ’ni geziyoruz. Öğle yemeği için yerel restorana gidiyoruz (extra).Ardından peri bacaları oluşumlarını incelemeye başlıyor ve GÜVERCİNLİK VADİSİ’nin görülmesinin ardından UÇHİSAR KALESİ’ni fotoğraf çekme fırsatı buluyoruz. Ardından ZELVE’nin mahalleleri olan PAŞABAĞ VADİSİ, DEVRENT VADİSİ‘nin eşsiz güzelliklerine tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını ÜÇ GÜZELLER’de veriyoruz. Kapadokya’nın o güzel üzümlerinin şarapla biten hikayesini TURASAN ŞARAP FABRİKASI’nda dinliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2 Ocak 2018 Salı
** Gün doğumunu en ihtişamıyla seyretmek için yapacağımız BALON TURU (ekstra) ‘na katılacak konuklarımızla erken kalkıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. *** (Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir.)
Balon turunun ardından sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve Winolus Bağlarına hareket ediyoruz. Tadımdan sonra Mimar Sinan’ın köyüne Ağırnas’a gidiyoruz. Gezimiz sonrasında Panoramik Kayseri Turumuzdan sonra Erciyes’teki Mirada Largo oteline gidiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (İsteyen konuklarımızla birlikte karda meşale yürüyüşü yapılacaktır. )

03 Ocak Çarşamba
Kahvaltının ardından serbest zaman ve Kayseri Hava Limanı’na transfer. Turumuzun sonu.

FİYATA DAHİL OLANLAR
• THY ve FLY Pegasus ile gidiş dönüş uçak biletleri
• Lüks araç ile tüm çevre gezileri
• Profesyonel Lisansli Rehberlik ve Refakat Hizmetleri,
• 2 gece Alfina Cave Otelde sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri , Yılbaşı yemeği dahil konaklamalar
• 1 gece her şey dahil Erciyeste Mirada Largo Otelde konaklama (Sabah, öğle, akşam yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler)
• 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
• Kapadokya’da öğle yemekleri
• Müze ve örenyeri giriş Ücretleri
• Kapadokya’daki otelde alınacak tüm içecekler
• Şahsi harcamalar

GİRİŞ ÜCRETLERİ VE GENEL BİLGİLER
• Kaymaklı Yer altı Şehri 30 TL ( müze kart geçerli )
• Göreme Açık Hava Müzesi 30 TL ( müze kart geçerli )
Balon Turu 260TL
• Kişisel eşyalarınızın gidilen yerlerde kaybolmasından acentemiz sorumlu değildir.
• Acentemiz rehberlerimizin uygun görmesi durumunda hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Sevk ve İdare Sorumluluk Sınırları
Barbaros Yatçılık hava yolu ve katılımcı arasında aracı konumundadır. Uçuş emniyeti, teknik sebepler, yolcu güvenliği ve her türlü benzeri sebeplerden ötürü oluşabilecek gecikme, parkur değişikliği, uçuş iptali, uçuş tarih veya saat değişikliğinde, güvenlik sebeplerinden ve havayolu şirketlerinin uygulamalarından doğabilecek aksamalar ve olumsuzluklarda Barbaros Yatçılık sorumluluk kabul etmemektedir.

Barbaros Yatçılık iradesi dışında gelişebilecek havayolları uygulamaları, yerel yönetimlerce getirilen kısıtlamalar, mücbir sebepler olarak adlandırılan her türlü olumsuzluklar ve güvenlik sebeplerinden dolayı içerik ve taahhüt edilen hizmetler aynı kalmak şartıyla tur programının sevk ve idaresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yerel otoriteler, ülkeye giriş esnasında, katılımcının, her ne kadar geçerli pasaport ve geçerli vize sahibi olsa da, ülkeye girişine çeşitli sebeplerden dolayı izin vermeyebilir. Böyle bir olumsuz durum karşısında Barbaros Yatçılık sorumluluk kabul etmemektedir.
Barbaros Yatçılık tur programında taahhüt edilen hizmet elementlerinde kalite ölçeği/ kategorisi aynı kalmak şartıyla Barbaros Yatçılık iradesinin dışında oluşabilecek sebeplerden dolayı değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

Programda belirtildiği halde yerel otoriteler tarafından çeşitli sebeplerle gezilmesi, gidilmesi ve görülmesine izin verilmeyen gezi ve turların gerçekleşememesinden dolayı Barbaros Yatçılık sorumlu tutulamaz.

Turun satın alınması ile birlikte yukarıda belirtilen tüm maddeler aynen kabul edilmiş sayılır.

Tur Ücreti ‘’ Kişi Başı : 1000 TL ‘’

SNGL : 1390 TL

0-2 yaş sadece uçak ödenir. 2-12 yaş Çocuklar aynı odada 3.kişi olmaları durumunda 680 TL

Turlar