.

Rodos'ta Yılbaşı Turu

Rodos'ta Yılbaşı Turu

RODOS'TA YILBAŞI

30 Aralık Pazar - 01 Ocak Salı
2 Gece 3 Gün 4 Yıldızlı Otel Konaklaması...

x

RODOS'TA YILBAŞI

30 Aralık Pazar - 01 Ocak Salı
2 Gece 3 Gün 4 Yıldızlı Otel Konaklaması

1.Gün: 30 Aralık Pazar 2018
08.30 Marmaris limaninda bulusarak gümrük işlemleri sonrası 10:00 seferiyle Rodos'a hareket .Yolculuğumuz 1 saat sürecek, adaya varışımızın ardından pasaport işlemleri sonrası bizi bekleyen aracımızla Kalithea-Faliraki bölgelerini panoramik olarak gördükten sonra Psinthos köyünde geleneksel lezzetler sunan Artemida vb.tavernada öğle yemeğimizi alarak Lindos'a doğru yol alacağız. .Daracık podima döşemeli sokakları, bembeyaz evleri ve her biri bir sanat eseri olan kapılarıyla ünlü Lindos'ta 2 saat molanın ardından Merkezde bulunan otelimize gidiyoruz.
Akşam serbest2.Gün: 31 Aralık Pazartesi 2018
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Rodos eski şehir merkezi turumuza başlıyoruz. Büyük Üstadlar sarayı, Pargalı Camii, Şövalyeler sokağı,Süleyman camii,Fethi Paşa kütüphanesi ,Hipokrat Meydanını yürüyerek gezeceğiz. Tur sonrası Sokrates Caddesinde alışveriş için serbest zamanın ardından otele geri dönüyoruz. Akşam Otelde Yılbaşı Gala yemeği ile yeni yıla giriyor olacağız.

3.Gün: 01 Ocak 2019 Salı 2019
Kahvaltı sonrası serbest zaman, . Rehberinizin vereceği depar saatinde eşyalar ile birlikte Limana gidiyoruz. 14:30 seferi ile Marmaris'e dönüyoruz. Bir sonraki Aegean Soul Programında görüşmek üzere misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
-Marmaris-Rodos gidiş dönüş feribot bileti,
-*4*Best Western Hotelde 2 gece konaklama ve sabah kahvaltıları,
-Kalithea-Falaraki-Lindos Turları ,
-Tursab Seyahat sigortası
-Türkçe rehberlik
-Yunanistan şehir , liman vergileri , zorunlu otel vergileri,
-Yılbaşı Gala Yemeği,

Kişi Başı : 1.590 TL

Turlar