.

Isparta Lavanta Tarlaları ve Göller Bölgesi

Isparta Lavanta Tarlaları ve Göller Bölgesi

LAVANTA HASADI – SALDA GÖLÜ-SAGALASSOS ANTİK KENTİ TURU
14 – 16 Temmuz 2018

14 Temmuz 2018 Cumartesi:
14 Temmuz Cumartesi 24:00 te Avenue, 00:30 da Halikarnas önünden Göller Bölgesine hareket ediyoruz. ...

x

LAVANTA HASADI – SALDA GÖLÜ-SAGALASSOS ANTİK KENTİ TURU
14 – 16 Temmuz 2018

14 Temmuz 2018 Cumartesi:
14 Temmuz Cumartesi 24:00 te Avenue, 00:30 da Halikarnas önünden Göller Bölgesine hareket ediyoruz.

2.GÜN / 15 Temmuz 2018 Pazar :
Yatağan, Muğla, Kale, Tavas, Serinhisar, Acıpayam, Yeşilova üzerinden Maldivlere benzetilen bembeyaz kumsalları ve bembeyaz suları ile ünlü Salda Gölü’ yakınında kahvaltı yapıyoruz. Göl kenarında yapılacak yürüyüşün ardından Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuktan sonra Lidya ve Roma uygarlıklarının en önemli kentlerinden biri olan Kibyra Antik Kenti’ne hareket. Antik şehirde gezilecek en önemli yapılar arasında Stadyum, Agora, Tiyatro ve Meclis Binası bulunuyor. Gezilerin ardından 2 saatlik yolculuğun ardından konaklama yapılacak Sagalassos Lodge & Spa'ya gidiş. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

3.GÜN / 16 Temmuz 2018 Pazartesi
Kahvaltının ardından 30 dk lık kısa bir yolculuk ile Anadolu’daki en görkemli antik kentlerden biri olan Sagalassos Antik Kenti gezisi: Antoninler Çeşmesi, dünyanın en yüksek rakımlı Antik Tiyatrosu, şehir kütüphanesi ve antik Pisidia başkenti görülecek. Sagalassos’tan

1 saat sürecek yolculuğun ardından 1969 yılında ziyarete açılmış olan Burdur Müzesi ziyareti. 57 binden fazla arkeolojik ve etnografik eserlerin sergilendiği müzede Sagalassos Antik Kenti’nden çıkarılan eserler görülecekler arasındadır. Öğleden sonra; 45 dakika sürecek yolculuğun ardından Provence tadında Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı olan Kuyucak Köyü ziyareti. Mosmor lavanta tarlaları arasında mis kokular eşliğinde yürüyüş yapıp fotoğraf çekeceğiz. Gezi sonrası Üzüm bağlarına hareket edip tadım ve ikramlar sonrasında Bodruma dönüş yolculuğumuz başlayacak. Yaklaşık 360 km sürecek yolculuğumuz sonrasında misafirlerimizle bir sonraki seyahatimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

• 1 gece Sagalassos Lodge & Spa'da konaklama
• 2 gün programda belirtilen tüm ulaşımlar
• Rehberlik Hizmetleri
• 2 Kahvaltı
• 1 Akşam yemeği
• Seyahat Sigortası
• Tüm vergiler


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler;

• Yemekler sırasında alınacak içecekler
• Otelde yapılan ekstra harcamalar
• Müze girişi (müze kartları geçerlidir)

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET: 490TL

SNGL 630 TL

Turlar