KÜBA
KÜBA
Che, Fidel, Devrim, Rom, Salsa ve Puro

Paranın mutluluk olmadığını tüm dünyaya ispatlayan...

EGE’NİN İKİ KIYISI
EGE’NİN İKİ KIYISI
YEDİBİLGELER - SAMOS

Adını matematikteki “Pisagor Üçgeni”nden bildiğimiz, antik çağın önemli filozof, matematikçi ve müzisyeni Pisagor Samos’lu idi...

Kuzey Balkanlar
Kuzey Balkanlar
Saraybosna, Mostar, Dubrovnik, Karadağ, Kotor

Balkanlar’da Osmanlı izlerinde, tarihi ve kültürel bağlarımızın en derinden hissedildiği yerler ; kimi zaman hüzünlü, kimi zaman eğlenceli bir Balkan türküsü....

En Doğu Karadeniz
En Doğu Karadeniz
Yaylaları Turu

Çoruh-Yusufeli-Karagöl Milli Parkı-Sahara-Arsiyan Yaylası-Batum...

Zinfandel Bağlarında
Zinfandel Bağlarında
Biten Mavi Yolculuk

DENİZ YEMEKLERİ GURME TURU ...

2021 Turları

2021 Turları

3 Farklı Tur Destinasyonu

Yurt İçi Turlar

Yurt İçi Turlar

15 Farklı Tur Destinasyonu

Yurt Dışı Turlar

Yurt Dışı Turlar

15 Farklı Tur Destinasyonu

Kültür Turları

Kültür Turları

22 Farklı Tur Destinasyonu

Aegean Soul, 2001 yılında kurulmuş, sektöründe lider konumda olan Barbaros Yatchting’e bağlı çalışmaktadır. 18 yıldır, münferit müşterilerine hem direkt satış yaparak hem de ülkemizde ve dünyanın her kıtasında faaliyet gösteren birçok tur operatörü ile ortak organizasyonlar yaparak sektörde aktif turizm yapmaktadır. Başarımızı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe borçlu olduğumuz bilinci ile yeni sezonda çok farklı tur ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi ilke edindik ve sizin seyahat tercihlerinize göre özgün, konsept yepyeni turlar hazırladık.

LİSANSLAR VE MALİ GÜVENCELER Barbaros Yatçılık Şirketi, Yat İşletmeciliği Yeterlilik Sertifikası’nın yanı sıra elinde bulundurduğu Kira Lisansı sayesinde yabancı bayraklı yatları da işletme yetkisine sahiptir.

Anlaşma ve Rezervasyon Koşulları REZERVASYON Kabin Kiralama (Kesin Deparlı Broşür Turları) Kapora ve Ödeme Rezervasyonunuzu kesinleştirebilmeniz için kişi başı toplam ücretin %40’ini, rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde ödemeniz gerekmektedir. Ücretin geri kalan kısmı tur başlangıcından 60 gün öncesinde ödenir. Tüm ödemelerinizi Visa, Master Card veya banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerin gereken tarihlerde yapılmaması durumunda rezervasyonlar iptal edilir.

Tur Galeri