.

Londra Turu

Londra Turu

BİRLEŞİK KRALLIĞIN BAŞKENTİ LONDRA
ŞEKER BAYRAMI ÖZEL TURU
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
23 MAYIS-26 MAYIS 2020
3 GECE 4 GÜN
LONDRA

...

x

BİRLEŞİK KRALLIĞIN BAŞKENTİ LONDRA
ŞEKER BAYRAMI ÖZEL TURU
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
23 MAYIS-26 MAYIS 2020
3 GECE 4 GÜN
LONDRA

1.Gün: ISTANBUL – LONDRA 23 Mayıs 2020
İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan yaklaşık 3 saat önce 04:30’da hazır bulunuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1981 sefer sayılı uçuşu ile 07:25’te Londra’ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 09:30’da Londra’ya (Gatwick Havaalanı) varışımız sonrası bizleri bekleyen özel aracımız ile gerçekleştireceğimiz panoramik Londra şehir turumuzda ; geniş Viktoria dönemi evleri ve yemyeşil bahçeleri, lüks restoranların ve alış veriş merkezlerinin varlığı ile zengin kesimin uğrak noktası Knightsbridge, Londra’daki Kraliyet Parkları’nın en büyüğü olan Hyde Park, Natural History Müzesi, uzunluğu yaklaşık 340 km olan ve İngiltere’nin güneyinden doğan Thames Nehri, Buckingham Palace, Palace of Westminster, Dünya’nın en büyük ikinci dört yüzlü saati Big Ben, Trafalgar Meydanı, yüksekliği 52 metre ve etrafında bronzdan dev aslan heykelleri bulunan Amiral Nelson Anıtı, National Galery ve Londra’nın en işlek ve ünlü caddesi Picadilly Circus görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Gecelememiz Londra’daki otelimizde.

2.Gün: LONDRA 24 Mayıs 2020
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Oxford & Windsor & Bichester Outlet Turu'na ya da yarım günlük Oxford Turu'na katılabilirler.
Akşam dileyen misafirlerimiz yine rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirecek olan Royal Banquet & Show Turu’na katılabilir. Gecelememiz Londra’daki otelimizde.

Oxford & Windsor & Bichester Outlet Turu | 85 Gbp Kişi başı (2-12 yaş çocuk 65 Gbp) (Ulaşım ve rehberlik dahil, kale girişi hariçtir.)
Bu turumuzda, Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceğiniz İngiltere’nin güneydoğusundaki, kültürel ve tarihi açıdan önemli şehri Oxford`a ve sonrasında da Londra’ya 1-1,5 saat uzaklıkta bulunan yaklaşık 160 ünlü markanın outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidip keyfimizce alış veriş yapma fırsatını yakalayacağız. Devamında da Kraliçenin yazlık sarayının bulunduğu Windsor'ı geziyoruz, 5 hektarlık alan üzerine inşa edilmiş 1000 yıllık bu sarayı yalnızca kraliçe burada olmadığı zaman ziyarete açıktır.

Oxford turu | 50 Gbp Kişi başı (2-12 yaş çocuk 30 Gbp) (Metro ile ulaşım ve rehberlik dahildir)
Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz İngiltere’nin güneydoğusundaki, kültürel ve tarihi açıdan önemli şehri Oxford şehrine gidip, Orta Çağ’dan kalma binalar arasında gezerek, Trinity Kolej Binası, Sheldonian Tiyatrosu, Avrupa’nı en eski kütüphanelerinden biri olan Bodleian Kütüphanesi, James Gibbs tarafından neo-klasik tarzda tasarlanmış Redcliffe Camera Binası ve Oxford'un en eski pub’ı The Bear görme imkanını bulacağız.
Royal Banquet & Show Turu | 65 Gbp Kişi başı (2-12 yaş çocuk 55 Gbp) (4 çeşit yemek + sınırsız bira, şarap, kola +rehberlik dahil, ulaşım metro ile yapılacak olup hariçtir)
Bu turumuzda, 4 çeşit yemek ve sınırsız bira ve şarap veya alkolsüz içecek olarak da kola ile birlikte; şarkı, dans ve akrobatik gösteriler eşliğinde keyifli bir akşam yemeği. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmesiyle bu gecede kostüm de kiralayabilirler.


3.Gün: LONDRA 25 Mayıs 2020
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu`na katılabilirler. Gecelememiz Londra’daki otelimizde.

London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu | 110 Gbp Kişi başı (2-12 yaş çocuk 90 Gbp) (Metro ile ulaşım, giriş ücretleri ve rehberlik dahildir)
Bu turumuzda; Thames Nehri kıyısındaki, 1999 yılındaki resmi açılışından sonra kentin ikonu haline gelen, 135 metre yüksekliğindeki London Eye isimli dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkanı yakalıyoruz.

4.Gün: LONDRA - İSTANBUL 26 Mayıs 2020
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası check -out işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra uçuş saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte buluşuyor ve alan transferimiz için hareket ediyoruz. Biilet ve bagaj işlemleri
sonrasında Türk Havayolları’ının TK1998 sefer sayılı uçuşu ile 17:00’da İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 22:50’de İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler :
• Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-LGW/LGW-IST ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri
• Havalimanı vergileri
• Belirtilen ve benzeri kategorideki 4* Best Western Plus Seraphine Hammersmith Hotel’de 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar
• Alan transferleri
• Londra şehir turu (Varışta panoramik)
• Türkçe rehberlik Hizmeti

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :
• Yurtdışı Çıkış Harcı
• Vize Ücreti
• Ekstra Turlar
• Kişisel harcamalar
• Seyahat sağlık sigortası
• Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler

BİRLEŞİK KRALLIĞIN BAŞKENTİ LONDRA
ŞEKER BAYRAMI ÖZEL TURU
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
23 MAYIS-26 MAYIS 2020
3 GECE 4 GÜN
LONDRA (3)

 

OTELLER

Tur Fiyatı
2/3 Kişilik Odada
Kişi Başı Paket

 

Single
Oda Farkı

 

0-2
Yaş

 

03-11
Yaş

4* Best Western Plus Seraphine Hammersmith Hotel vb.
https://www.seraphinehammersmith.co.uk/

599 EUR

230 EUR

150 EUR

579 EUR


Uçuş Detayları

TK1981 23MAY ISTLGW  0725 0930
TK1998 26MAY LGWIST  1700 2250

Turlar