.

Budapeşte

Budapeşte

BUDAPEŞTE TURU
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
3 GECE 4 GÜN
05 MART-08 MART 2020


...

x

BUDAPEŞTE TURU
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
3 GECE 4 GÜN
05 MART-08 MART 2020


1.Gün: ISTANBUL – BUDAPEŞTE
İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 10:00’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1033 sefer sayılı uçuşu ile 12:35’te Budapeşte’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 12:40’ta Budapeşte’ye varıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera ve Parlamento Binaları, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi ve Elizabeth Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun sonrasında otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Gecelememiz Budapaşte’deki otelimizde.

2.Gün: BUDAPEŞTE
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan öğle yemekli Esztergom & Visegard & Szentendre Turu’na ve akşam gerçekleştirilecek olan Tuna Nehri Tekne Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Budapeşte’deki otelimizde.

Esztergom & Visegard & Szentendre Turu | 65 € Kişi Başı
Turumuza Macaristan’ın ilk başkenti ve Roma Kilisesi’nin merkezi olan Estergom ile başlıyoruz. Esterom Bazilikası, Estergom Kalesi gezilecek yerler arasındadır. Estegom gezimizden sonra lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyouz ve Tuna Nehri’nin en güzel manzaralarından birine sahip olan Visegrad Tepesi’ni ziyaret ediyoruz. Turumuza sanatçılar kasabası olarak da bilinen, dar sokakları ve mimarisi ile tipik Akdeniz kasabası havasını yansıtan Szentendre ile devam edeceğiz. Burası Macaristan’ın en çok turist çeken ve Budapeşteli’lerin yazlık evlerinin olduğu kesimdir. Burada el işi örtüler, porselen-cam eşyalar, şarap, oyuncak bebekler ve ahşap hediyelik eşyalar da bulabilirsiniz.

Tuna Nehri Tekne Turu
Turumuzda Budapeşte’nin en önemli tarihi binalarının bulunduğu ve şehrin simgesi olan Tuna Nehri’nde 1 saatlik tekne gezisi gerçekleştireceğiz. Şehrin en güzel fotoğraflarını bu turumuzda çekebilirsiniz.


3.Gün: BUDAPEŞTE
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Bratislava ve Viyana Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Budapeşte’deki otelimizde.
Bratislava & Viyana Turu | 100 € Kişi başı
Turumuz sırasında Slovakya ve Avusturya’nın başkentleri olan Bratislava ve Viyana şehirlerini ziyaret edeceğiz.

4.Gün: BUDAPEŞTE– İSTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası uçuş saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte buluşuyor ve alan transferimiz için otelimizden hareket ediyoruz. Biilet ve bagaj işlemleri sonrasında Türk Havayolları’ının TK1034 sefer sayılı uçuşu ile 13:35’te İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 17:35’te Budapeşte’ye varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler :
• Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-BUD/BUD-IST ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri
• Havalimanı vergileri
• Belirtilen ve benzeri kategorideki 4* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar
• Alan transferleri
• Budapeşte şehir turu (Varışta panoramik)
• Türkçe rehberlik Hizmeti

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :
• Yurtdışı Çıkış Harcı
• Vize Ücreti
• Ekstra Turlar
• Kişisel harcamalar
• Seyahat sağlık sigortası
• Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler

 

OTELLER

Tur Fiyatı
2/3 Kişilik Odada
Kişi Başı Paket

 

Single
Oda Farkı

 

0-2
Yaş

 

03-11
Yaş

4* Hungaria City Center Hotel vb.
https://www.danubiushotels.com/en/our-hotels-budapest/hotel-hungaria-city-center

349 EUR

120 EUR

150 EUR

349 EUR

Uçuş Detayları

1 TK1033 05MAR  ISTBUD 1235 1240
2 TK1034 08MAR  BUDIST  1335 1735

Turlar